реклама партнерів:
Головна » 2015 » Січень » 22 » День соборності в Чернігові по-народному. Анонс
08:12
День соборності в Чернігові по-народному. Анонс
День соборності в Чернігові по-народному. Анонс Чернігів завжди був, є і буде одним з найпотужніших центрів українського державотворення та визвольних змагань за незалежність України. Сьогодні для нас Соборність - не просто слово, Соборність - це єдність України в боротьбі за майбутнє.
Громадський рух "Вільний Чернігів" запрошує всіх приєднатись до вшанування Дня Соборності України урочистою ходою та патріотичним флешмобом на Пішохідному мосту.

План заходу:
12:30 - вшанування гетьмана Хмельницького біля пам'ятника Богдану, короткі промови.
12:50 - вшанування гетьмана Мазепи біля пам'ятника Івану Мазепі на Валу.
13:10 - вшанування всіх борців за Незалежність України біля пам'ятника борцям за Незалежність, площа поруч з Катерининською церквою. Виступи істориків, громадських діячів, молитва за Соборність.

Анонс заходів в місті, присвячених дню Соборності.
13:45 Символічний флешмоб на пішохідному мосту, живий ланцюг з берега до берега, що символізує Соборність і неподільність України.
З огляду на те, що це робочий день, графік заходів стислий, аби не відволікати людей на довго. Прохання бути організованими та лаконічними в промовах.

До акції приєднуються та підтримують Народний Рух України та "Просвіта".

PS. Враховуючи інші аналогічні ініціативи в місті, що пропонують збиратись біля Мегацентру о 12:00 на підтримку Донбасу, захід біля пам'ятника Богдану розпочнеться о 12:30. Хто встигає, прошу до збору біля Мегацентру, хто не встигає - прошу приєднуватись до нас в будь-якому означеному вище пункті.Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 1241 | Теги: Богдан Хмельницький, Чернігів, День Соборності | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar