18:32 Дошку пошани героям АТО та стелу Героям Небесної Сотні передадуть у комунальну власність | |
![]() Про це йдеться у проекті рішення Чернігівської міськради. Це рішення пропонується прийняти за розглядом звернень громадських організацій «Сяйво Сіверщини» та «Ініціатива «Активні громадяни». Управлінню культури та туризму Чернігівської міської ради (Шевчук О. І.) необхідно забезпечити прийняття дошки пошани героям АТО, флагштоку та стели Героям Небесної Сотні за актами приймання-передачі та подати акти для затвердження виконавчому комітету Чернігівської міської ради. | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |