реклама партнерів:
Другий тур виборів міських голів відбудеться 12 листопада - 23 Жовтня 2015 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2015 » Жовтень » 23 » Другий тур виборів міських голів відбудеться 12 листопада
19:08
Другий тур виборів міських голів відбудеться 12 листопада
Другий тур виборів міських голів відбудеться 12 листопада Другий тур виборів мерів великих міст відбудеться 15 листопада, якщо не буде абсолютно переможця за підсумками голосування 25 жовтня, сказав голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський.
Голова ЦВК підкреслив, що перенесення цієї дати не передбачено. Охендовський нагадав, що в 35 містах України з населенням понад 90 тисяч жителів вибори міських голів відбудуться за мажоритарною системою абсолютної більшості.
Це означає, що для перемоги в першому турі кандидату необхідно набрати 50% плюс один голос.

На думку політичних експертів, у Чернігові в першому турі виборів не буде обрано міського голову. Ймовірні претенденти на головну посаду в Чернігові у другому турі:
- Атрошенко Владислав Анатолійович, кандидат від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", народний депутат України;
- Соколов Олександр Володимирович, кандидат від Політичної партії "Наш край", Чернігівський міський голова.Категорія: ПОЛІТИКА | Переглядів: 707 | Теги: вибори, міський голова, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar