реклама партнерів:
Головна » 2023 » Січень » 9 » Два національні природні парки Чернігівщини отримали допомогу від Литви
17:22
Два національні природні парки Чернігівщини отримали допомогу від Литви
Два національні природні парки Чернігівщини отримали допомогу від Литви Наприкінці минулого року міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець вручив представникам українських природозахисних установ ключі від 9 автівок, переданих Міністерством навколишнього середовища Литви.

Дві з них попрямували до захисників довкілля Мезинського та Ічнянського національних природних парків Чернігівської області.

Як повідомив Руслан Стрілець, за останні декілька місяців тільки від Литовської Республіки українські довкіллєві установи отримали 24 автомобілі, обладнання для відеонагляду, комп'ютери та іншу техніку. Очікується ще 9 авто, 2 човни та 300 комплектів протипожежного спецодягу. Усе це обладнання стане потужною підтримкою для українських установ природно-заповідного фонду.

— З лютого місяця минулого року організації Міндовкілля отримали величезну допомогу від наших сусідів та добрих друзів. Це не лише Литва, а й Польща, Чехія, Естонія, Норвегія, Німеччина, Словаччина, Японія, Сполучені Штати Америки, Європейська Комісія, МАГАТЕ й низка міжнародних проєктів у сфері захисту довкілля. Хтось допомагає обладнанням, хтось технікою, а хтось досвідом. Україна високо цінує таку практичну підтримку. Разом до Перемоги!, — наголосив міністр Міндовкілля.

За повідомленням Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України
Світлина — Міндовкілля
Категорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 1703 | Теги: Чернігівщина, литва, природні парки, благодійність | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar