19:06 Фото з чернігівською пам’яткою перемогло в конкурсі «Вікі любить пам’ятки 2019» | |
![]() Найкращою світлиною «Вікі любить пам’ятки 2019» стала фотографія Густинського монастиря, розташованого у селі Густиня біля річки Удай Прилуцького району Чернігівської області. Автор - Дмитро Балховітін. Тепер фотографія з Чернігівської області візьме участь в міжнародному етапі конкурсу Wiki Loves Monuments, де змагатимуться найкращі світлини з усіх країн світу. До речі, це вже друга перемога чернігівської фотографії на всеукраїнському етапі. Перша була в 2012 році. Тоді найкращою світлиною була визнана робота фотомайстра Валерія Сорокіна — вигляд на Троїцький собор з дзвіниці. | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |