реклама партнерів:
Голосування за проекти бюджету участі у Чернігові завершилося - 23 Жовтня 2015 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2015 » Жовтень » 23 » Голосування за проекти бюджету участі у Чернігові завершилося
16:51
Голосування за проекти бюджету участі у Чернігові завершилося
Голосування за проекти бюджету участі у Чернігові завершилося Визначення підсумків вибору жителів міста відбудеться на засіданні робочої групи з реалізації бюджету участі.
У голосуванні брали участь 56 проектів, поданих чернігівцями.
Засідання робочої групи відбудеться 27 жовтня.

Початок заходу о 9.00.
Велика зала міської ради.

Запрошуємо представників усіх зацікавлених ЗМІ.

Довідка: Бюджет участі передбачає залучення жителів Чернігова до розподілу коштів міського бюджету. На наступний рік, зокрема, планується передбачити 4,8 млн. грн. на проекти чернігівців. Половина коштів буде витрачена на капітальні видатки і половина – на поточні.
Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Вся детальна інформація про проекти розміщена на сайті Чернігівської міської ради у розділі "Громадський бюджет" та на сторінках газети "Чернігівські відомості".Категорія: ЕКОНОМІКА | Переглядів: 711 | Теги: проекти, Чернігів, бюджет участі | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar