реклама партнерів:
Головна » 2019 » Березень » 5 » Голова Плисківської ОТГ каже про погрози через землю
19:08
Голова Плисківської ОТГ каже про погрози через землю
Голова Плисківської ОТГ каже про погрози через землю “Звертаюся до вас тому, що моя совість чиста і я не дозволю себе компроментувати брехливими наклепами”, – написала у Фейсбуці голова Плисківської об`єднаної громади Марина Вірко (на фото).

Вона розповіла, що з січня цього року до сільської ради масово почали надходити заяви на надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність орієнтовною площею 2 га для ведення особистого селянського господарства. Сільська рада лише в кінці грудня 2018 року отримала землі за межами населених пунктів, не зробивши інвентаризацію та реєстрацію їх.

“Суть проблеми в тому, що деякі люди не отримали по 2 га землі та як хотіли. Рішенням сесії вони отримали відмову на надання дозволу на розробку проекту землеустрою в зв’язку з тим, що не закінчена реєстрація землі комунальної власності громади. Надавши їм дозвіл, сільська рада порушила б закон”, – написала Марина Вірко.

Вона додала, що з депутатами сільської ради проведена роз’яснювальна робота. Перед сесією відбулася зустріч з жителями села Сиволож, проведені зустрічі з активами сіл Плиски та Велика Загорівка. Під час спілкування громадяни отримали інформацію про вільні земельні ділянки на території громади. Також прийняли рішення, що робочі групи сіл нададуть до сільської ради списки пріоритетних категорій населення на отримання земельних ділянок .

Крім цього, 12 лютого до сільської ради подане депутатське звернення до сесії та заява за 49 підписами, в яких просили відмовити всім, крім учасника АТО, в наданні дозволу на розробку проектів землеустрою.

“Всі, кому відмовили мають право звернутись повторно до сесії сільської ради після повного завершення реєстрації права комунальної власності на земельні ділянки. На сьогодні, сільська рада в очікуванні завершення реєстрації земель. Інформацію про повне завершення реєстрації земель буде розміщено інформвідділом Плисківської сільської ради на сайті громади”, – написала Марина Вірко.

Також вона каже, що питання землі також будуть обговорюватися на сходах сіл.

Вже після сесії Марині Вірко почали надходити погрози у Фейсбуці. На її думку, це може бути пов`язане саме із тим, що на сесії деякі громадяни не отримали земельні ділянки.

Джерело: otg.cnКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 364 | Теги: погрози, Плиски, ОТГ, земля | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar