реклама партнерів:
Головна » 2019 » Серпень » 29 » Головою Кабміну обраний Олексій Гончарук. Як голосували чернігівські нардепи
20:28
Головою Кабміну обраний Олексій Гончарук. Як голосували чернігівські нардепи
Головою Кабміну обраний Олексій Гончарук. Як голосували чернігівські нардепи Чернігівець Олексій Гончарук обраний керівником Уряду України. Відповідне рішення за поданням президента України Володимира Зеленського було затверджене сьогодні, 29 серпня, на першому засіданні парламенту 9 скликання.

Як голосували чернігівські нардепи
Всі чернігівські народні обранці підтримали Олексія Гончарука.
Представники партії «Слуга народу» Антон Поляков, Олег Семінський, Максим Зуєв, Валерій Зуб, Сергій Гривко, Павло Халімон, а також позафракційні Валерій Давиденко та Борис Приходько проголосували «за».

Фракція політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
Кількість депутатів: 252. За: 247, проти: 0, утрималися: 0, не голосували: 4, відсутні:1.

Фракція політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»
Кількість депутатів: 43. За: 0, проти: 0, утрималися: 0, не голосували: 42, відсутні: 1.

Позафракційні
Кількість депутатів: 37. За: 21, проти: 1, утрималися: 10, не голосували: 4, відсутні: 1.

Фракція політичної партії «Європейська солідарність»
Кількість депутатів: 27. За: 0, проти: 26, утрималися: 0, не голосували: 1, відсутні: 0.

Фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Кількість депутатів: 24. За: 0, проти: 0, утрималися: 12, не голосували: 1, відсутні: 1.

Депутатська група «За майбутнє»
Кількість депутатів: 22. За: 22, проти: 0, утрималися: 0, не голосували: 0, відсутні: 0.

Фракція політичної партії «ГОЛОС»
Кількість депутатів: 17. За: 0, проти: 0, утрималися: 13, не голосували: 4, відсутні: 0.

За: 290, проти: 27, утрималися: 35, не голосували: 66. Всього: 418 нардепів.

Про Олексія Гончарука (джерело: 24 канал)
Освіта
Навчався Олексій Гончарук у середній школі в невеликому місті Городня Чернігівської області. У 2001 році вступив до Інституту права імені Володимира Великого Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП). Там він отримав ступінь магістра права.
Потім Гончарук закінчив Академію державного управління при Президентові України та отримав ступінь доктора філософії права (кандитата наук). Є доцентом кафедри фінансового та банківського права Інституту права імені Володимира Великого, де сам колись навчався.

Кар'єрне зростання
Олексій Гончарук з 2005 по 2008 рік працював у київській інвестиційній компанії PRIOR-Invest, де очолював юридичний відділ. Потім він заснував юридичну фірму Constructive Lawyers, що спеціалізується на наданні юридичних послуг у сфері інвестування та фінансування будівництва нерухомості.
З 2009 року очолив громадську організацію "Асоціація допомоги постраждалим інвесторам", що виступала за цивілізований ринок забудівель, у якому враховані інтереси всіх гравців: місцевих жителів, держави, банків, але першочергово – приватних інвесторів.
Гончарук продовжив працювати в цьому напрямі та став заступником генерального директора "Першої Української Індустріально-Інвестиційної Компанії". Ця фірма також займається інвестиціями у будівництво.
Далі він очолював суд ГО "Незалежний арбітражний суд". Ця організація є групою спеціалістів та експертів у галузі права, яка вирішує суперечки у цивільних та господарських правовідносинах.

Політична діяльність
У 2014 році під час парламентських виборів був першим номером у списку партії "Сила людей". Утім, політсила не була популярна, тому з результатом 0,11% не отримала жодного місця у Раді за списками.
Потім працював позаштатним радником колишнього Міністра екології та природних ресурсів, а згодом радником Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва.
З 2015 по 2019 рік був призначений на посаду голови незалежного експертно-аналітичного центру Офіс ефективного регулювання. Це незалежна структура, яка має фінансування Європейського Союзу. Діяльність центру спрямована на покращення умов ведення бізнесу та інвестиційної привабливості України.
Після виборів Президента України, 28 травня став частиною команди Зеленського та обійняв посаду заступника голови Офісу Президента. З 21 червня його призначили членом Національної інвестиційної ради України та Національної ради з питань антикорупційної політики. Це дорадчі органи при Президентові України, що займаються профільними питаннями.

Спеціальний кореспондент «Чернігівського формату».Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 892 | Теги: народні депутати, Кабмін, Олексій Гончарук | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar