реклама партнерів:
Головна » 2018 » Жовтень » 27 » Гройсман каже, що не допустить припинення доставки пенсій "Укрпоштою" і пропонує звільнитися
09:54
Гройсман каже, що не допустить припинення доставки пенсій "Укрпоштою" і пропонує звільнитися
Гройсман каже, що не допустить припинення доставки пенсій Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман запевнив, що не допустить, аби "Укрпошта" припинила доставляти пенсії українцям.
Про це повідомляє прес-служба Кабміну.
Серед іншого Гройсман запропонував менеджменту "Укрпошти" звільнитися у разі, якщо вони не згодні з важливістю цієї соціальної функції. "Економити хай починають з себе – своїх заробітних плат.
Якщо менеджмент "Укрпошти" не розуміє важливості соціальної функції компанії, і це буде їхня незмінна позиція, я б радив їм всім зібратися, написати заяви і перейти на іншу роботу", – обурився прем’єр.

Він додав: "ми призначали менеджмент на конкурсних засадах не для того, аби вони брали в заручники всіх, особливо пенсіонерів". Гройсман нагадав, що нещодавно в "Укрпошту" була призначена незалежна наглядова рада і Кабмін планує звернутися до неї з проханням дати оцінку ситуації та вплинути на керівництво компанії.
За словами прем’єра, якщо компанії не вистачає коштів – можна подумати над розвитком тих напрямків діяльності, які перетворять "Укрпошту" в прибуткову компанію і дозволять платити працівникам гідну зарплату.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 594 | Теги: пенсії, Укрпошта, Гройсман | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar