реклама партнерів:
Головна » 2015 » Жовтень » 28 » Громадське обговорення щодо незаконних забудов в історичній частині м. Чернігова
21:13
Громадське обговорення щодо незаконних забудов в історичній частині м. Чернігова
Громадське обговорення щодо незаконних забудов в історичній частині м. Чернігова 29 жовтня відбудеться засідання за «круглим столом» на тему «Незаконні забудови в історичній частині Чернігова».

В громадському обговоренні візьмуть участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, управлінь містобудування та архітектури облдержадміністрації та Чернігівської міської ради, Управління культури Чернігівської міської ради, Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній», Інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка, Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури.

Організатори заходу: комітет з питань охорони і використання культурної спадщини Громадської ради при облдержадміністрації та Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Місце проведення: зал № 2 Чернігівської облдержадміністрації (вул. Шевченка, 7, м. Чернігів).
Початок заходу : 15:00 год.

До участі у заході запрошуються представники засобів масової інформації та громадських об’єднань, які опікуються питаннями охорони пам’яток культурної спадщини.
Для отримання додаткової інформації звертатися до контактної особи: Петрова Тамара Іванівна, голова комітету з питань охорони і використання культурної спадщини Громадської ради при облдержадміністрації, тел. 066-89-23-692, електронна адреса: petrova1452@mail.ru.

З повагою, відділ взаємодії з громадськими об'єднаннями
Департаменту інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації
Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 779 | Теги: архітектура, забудова, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar