реклама партнерів:
Головна » 2015 » Серпень » 5 » Громадськість та керівництво області переймаються подальшою долею Ялівщини
18:25
Громадськість та керівництво області переймаються подальшою долею Ялівщини
Громадськість та керівництво області переймаються подальшою долею Ялівщини Неспівпадіння матеріалів проекту землеустрою відведення земельних ділянок для функціонування комунального закладу «РЛП Ялівщина» із даними, зазначеними у договорі, послугувало однією з основних причин створення спеціальної робочої групи. Її першочерговим завданням є моніторинг діяльності та підготовка пропозицій щодо подальшого функціонування комунального закладу «РЛП»Ялівщина».

Вчора, 4 серпня, на засіданні робочої групи було проаналізовано порівняльну таблицю експлікаційних контурів «Ялівщини», надано інформацію про наявність правовстановлювлюючих документів користувачів. Однак, є чимало огріхів, які гальмуюють подальшу діяльність РЛП. Зокрема, нечіткість меж ділянок на карті та протерміновані договори оренди.

На жаль, і фінансування комунального закладу буде значно зменшене.

— Створення ланшафтного парку — це цілком заслуга активної громадськості. Обласна адміністрація завжди підтримуватиме такі ініціативи та всебічно сприятиме. Однак, в обласному бюджеті недостатньо коштів для фінансування на рівні минулого року. Тож керівництво області та самого РЛП, робоча група та активна громадськість мають подумати над тим, яким чином «Ялівщина» може заробляти сама на себе. Такий варіант успішно практикується в інших областях, — зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.

Ще одним важливим завданням залишається призначення директора згаданого комунального закладу.

Учасники засідання вирішили доручити управлінням міської ради: архітектури та містобудування і земельних ресурсів та проектній організації, уточнити матеріали проекту землеустрою відведення земельних ділянок для функціонування комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради.

Нагадаємо, що відповідним розпорядженням голови облдержадміністрації створено робочу групу. До її складу входять фахівці, експерти, екологи, громадськість. Очолює робочу групу член Громадської ради при ОДА Тамара Петрова.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

Категорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 1024 | Теги: Ялівщина, громадскість, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar