реклама партнерів:
Головна » 2017 » Квітень » 13 » Як отримати разову грошову допомогу до 5 травня
10:27
Як отримати разову грошову допомогу до 5 травня
Як отримати разову грошову допомогу до 5 травня До 5 травня здійснюється виплата щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань. Це регламентовано Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань».

Уряд встановив розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2017 році. Така допомога виплачуватиметься у підвищеному розмірі – в середньому на 26%.

Розміри допомоги:
1) інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, ґетто та інших місць примусового тримання, визнаними інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин: I групи – 3500 гривень, II групи – 3100 гривень, III групи – 2700 гривень;
2) учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, – 1200 гривень;
3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 3500 гривень;
4) членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 600 гривень;
5) учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 500 гривень.

Заяви та документи не подають і отримують виплату автоматично:
— інваліди війни (кошти нарахують на банківський рахунок або їх можна буде отримати у поштовому відділенні);
— учасники бойових дій, які служать (кошти нарахують на банківський рахунок або їх можна буде отримати у військовій частині).

Учасникам бойових дій, які звільнені в запас, необхідно до 30 квітня подати заяву до місцевого військового комісаріату про виплату допомоги (форма заяви є у військкоматі), посвідчення учасника бойових дій, реквізити банківського рахунку, на який будуть перераховані кошти.

Усі кошти мають бути нараховані до 5 травня. У разі ненарахування коштів або для перевірки даних можна звернутися до органів соціального захисту за місцем реєстрації.

Увага! Якщо не подати заяву до 30 квітня, можна буде звернутися за допомогою до 30 вересня цього року.

За матеріалами Департаменту соціального
захисту населення Чернігівської ОДА
Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1051 | Теги: грошова допомога, ветерани війни | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar