реклама партнерів:
Головна » 2017 » February » 28 » Який Меморіал Захисникам України буде в Чернігові?
13:58
Який Меморіал Захисникам України буде в Чернігові?
Який Меморіал Захисникам України буде в Чернігові? Учора в Чернігові обрали переможця серед проектних пропозицій на розробку Меморіалу Захисникам України, повідомляє "Час Чернігівський"..

За словами громадської діячки Наталії Воскресенської, на конкурс було подано 14 робіт (дві з них не відповідали умовам).

— Перемогла, на мою думку, дуже цікава й сучасна робота. Це імпровізований розгорнутий у воді герб України, на якому розміщена хронологічна інформація про події Майдану та війни на сході. З водойми всюди виглядають свічки. Особливо цікаво виглядає робота з підсвіченням у вечірній час.

Мені цей проект подобається, оскільки композиція змушує замислитись. І в роботі, і в шпилях, що здіймаються вгору, можна побачити багато різних образів і ідей.

Конкурсна комісія порекомендувала деякі моменти доопрацювати, але загалом робота хороша. І переважна більшість журі була такої ж думки, — написала на своїй сторінці у Фейсбук Воскресенська.

Переможець — Анастасія Орищук, студентка 5 курсу Київського університету будівництва та архітектури.

За умовами конкурсу, у 2-тижневий термін усі роботи мають бути виставлені до загального огляду у фойє другого поверху міської ради. Тому всі бажаючі зможуть із ними ознайомитись на виставці.

Нагадаємо, що в Чернігові вже кілька місяців тривав архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію щодо спорудження Меморіалу Захисникам України в Чернігові, що знаходитиметься на перетині пр. Миру і пр. Перемоги (Площа Небесної Сотні). До участі запрошувалися як професіонали, так і аматори. Як місцеві жителів, так і мешканці інших областей.

Проектні пропозиції приймалися з 26 вересня до 26 грудня 2016 року. Підведення результатів конкурсу мало здійснитися журі до 10 січня 2017 року, але через недостатню кількість учасників конкурс затягнувся.

До речі, для відзначення відібраних пропозицій призначаються три премії:
— перша премія — 10000 грн;
— перша премія — 6000 грн;
— перша премія — 4000 грн.

Фото Наталії Воскресенської.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 666 | Теги: Меморіал захисникам України, Чернігів, Небесна сотня | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar