реклама партнерів:
Головна » 2022 » Вересень » 1 » Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв на Чернігівщині
19:24
Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв на Чернігівщині
Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв на Чернігівщині Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв у ході робочої поїздки до Північної операційної зони побував у захисників Чернігівщини.
Під час перебування на позиціях, наближених до кордону з російською федерацією, командувач вручив нагороди за мужність та бойові заслуги військовослужбовцям, які від початку збройного вторгнення росії в Україну боронили державу.
Крім того, генерал-лейтенант Сергій Наєв перевірив боєготовність та злагодженість дій підрозділу у відбитті можливого повторного вторгнення ворога на Чернігівщину.
- У підрозділах, які виконують завдання в районах, наближених до державного кордону з росією, постійно удосконалюються оборонні системи, - зазначив командувач. - Ми перебуваємо у воєнному стані та кожного дня маємо бути пильними до можливих ворожих дій противника. Наші розвідувальні органи вчасно надають відповідну розвідувальну інформацію про наміри противника. Наразі військове командування своєчасно вживає заходи для реагування на зазначені загрози.

Оперативне командування "Північ"Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 1567 | Теги: Чернігівщина, ЗСУ, Сергій Наєв | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar