реклама партнерів:
Головна » 2019 » Серпень » 4 » Запрошуємо на конференцію з нагоди створення державного заповідника у Гамаліївському монастирі
10:28
Запрошуємо на конференцію з нагоди створення державного заповідника у Гамаліївському монастирі
Запрошуємо на конференцію з нагоди створення державного заповідника у Гамаліївському монастирі Запрошуємо взяти участь у науковій конференції-круглому столі, що присвячений створенню державного історико-архітектурного заповідника у Гамаліївському монастирі (15 серпня о 10.00 у Шостці Сумської області).
Тематика дотична до цього комплексу, а також Скоропадські, пороховий завод у Шостці, Пателеймон Куліш тощо.
Прохання надати теми виступів до 05.08.2019 на адресу: s_chernyakov@ukr.net

Як відомо, Кабінетом міністрів України ухвалено постанову «Про створення Державного історико-архітектурного заповідника «Державотворці Сіверщини». Враховуючи виняткове історичне значення цінності усипальниці гетьманської родини Скоропадських – комплексу пам’яток архітектури національного значення «Ансамбль Гамаліївського монастиря» в с. Гамаліївка Шосткинського району та пам’яток архітектури м. Шостка ухвалене рішення внести їх до сфери управління міністерства культури.
Попереду багато кропіткої та цікавої роботи – розробка плану організації території та ідейної концепції заповідника, реставрація історичних об’єктів, проведення археологічних досліджень на території Гамаліївського монастиря.
Ініціатори створення заповідника переконані, що заповідник стане туристичною перлиною Сумщини та історико-культурним брендом Шосткинщини, дозволить відродити Свято-Харалампієвський монастир, духовну святиню краю.Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1252 | Теги: Шостка, Гамаліївський монастир, наукова конференція | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar