реклама партнерів:
Головна » 2015 » January » 16 » Крутянська пісня. Історико-бібліографічний покажчик дитячої бібліотеки
15:57
Крутянська пісня. Історико-бібліографічний покажчик дитячої бібліотеки
Крутянська пісня. Історико-бібліографічний покажчик дитячої бібліотеки Чернігівська обласна бібліотека для дітей імені М.Островського продовжує працювати над видавничим проектом «Обереги пам’яті», який знайомить наших читачів із трагічними сторінками в історії нашого краю.

Нещодавно побачив світ наступний 4-й випуск даної серії «Крутянська пісня». 22 січня 1918 року була проголошена незалежна Українська народна республіка, з чим ніяк не могли миритися більшовики, котрі готові були задушити молоду Українську державу. Але патріотичних дух українців був настільки високим, що студенти і гімназисти Києва кинулись на захист своєї України. Ніщо не зупинило їх, їхня віра надихала піднятися проти у двадцять разів сильнішого ворога, а після трагічного бою дала сили недобитим і пораненим не просити милості, а геройськи, у муках і стражданнях умирати.

Крути – сумна, але славетна сторінка нашого літопису. Ця назва стала символом українського відродження.

Подвиг і самопожертва цих юнаків – дороговказ всім наступним поколінням.

Отже, пропонуємо завантажити цей матеріал.Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1029 | Теги: крути, бібліотека Островського, бій під Крутами, покажчик | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar