реклама партнерів:
Головна » 2019 » Серпень » 29 » Кум і пособник Путіна Віктор Медведчук подав в суд на Вахтанга Кіпіані
18:59
Кум і пособник Путіна Віктор Медведчук подав в суд на Вахтанга Кіпіані
Кум і пособник Путіна Віктор Медведчук подав в суд на Вахтанга Кіпіані "Є новина. Кум і пособник Путіна Віктор Медведчук подав на мене в суд щодо захисту своєї "честі", "гідності" та "ділової репутації" та "спростування недостовірної інформації" [лапки мої]", - повідомив на сторінці facebook журналіст Вахтанг Кіпіані.

"Мова іде про тексти з книги "Справа Василя Стуса", яку ми зробили разом з Видавництво Vivat (воно є співвідповідачем у цій справі). Медведчук вимагає заборонити розповсюдження (продаж) у будь-якій формі і на будь-якій території примірників цієї книги. Отже, хто хоче мати це видання - поспішіть, бо хто знає, що буде завтра. І це, ясна річ, не реванш ;) Перше засідання по цій справі відбудеться у Дарницькому суді 2 жовтня 2019 року. P.S. Оскільки звучить питання як купити, то це просто - можна відіслати на картку 4731 2191 0004 5388 - ціна 250 грн. А потім обов"язково напишіть всі дані для відправки Новою поштою у приват", - додає Вахтанг.

Як повідомляв "Чернігівський формат", 11 липня Вахтанг Кіпіані привіз до Чернігова свою нову книгу «Справа Василя Стуса». Це унікальне видання стало результатом ґрунтовного опрацювання шести томів кримінальної справи поета, яка зберігається в Галузевому державному архіві СБУ (колишній архів КДБ УРСР).
«Чим більше ми будемо знати правди про нашу історію, тим більшою буде наша опірність злу, у будь-яких його формах», – наголосив Вахтанг Кіпіані на презентації книги.

Фото Олени Терещенко, ЧернігівКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 642 | Теги: Медведчук, суд, Вахтанг Кіпіані, Василь Стус | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar