реклама партнерів:
Головна » 2018 » Грудень » 22 » Маленьких чернігівців запрошують придумати казку про наше місто і створити мультфільми
16:02
Маленьких чернігівців запрошують придумати казку про наше місто і створити мультфільми
Маленьких чернігівців запрошують придумати казку про наше місто і створити мультфільми У Чернігові діти під керівництвом своєї викладачки зняли щирий і добрий мультфільм про одну з чернігівських легенд.
Мультфільм називається «Де живуть дива», виконаний у техніці пластилінової анімації.

За задумом усіх причетних, це перша з цілої серії казок про Чернігів, які ще будуть створюватися. Придумати і запропонувати свою оригінальну казку може кожен бажаючий. Для цього вашу казку треба записати і або принести в Туристично-інформаційний центр Чернігова (вул. Шевченка, 9, з 09.00 до 17.00), або надіслати на електронну адресу kultura@chernigiv-rada.gov.ua.

А потім розпочнеться етап створення мультфільму. Цей перший мультик відзняли учні НРЦ №1, яких навчила цьому виду мистецтва Олена Костриця.

У подальшому в Туристично-інформаційному центрі планують провести таке ж навчання для всіх бажаючих і розширити коло юних майстрів. А потім вже всі разом зможуть попрацювати над новим відео.

Реєстрацію для тих, хто хоче навчитися і робити наступний мультик, планують запустити в середині січня.

Про це розповіла Катерина Литвин - заступник начальника Управління культури та туризму Чернігівської міської ради, яке є ініціатором і організатором цих можливостей.

А в чернігівському Туристично-інформаційному центрі, розташованому безпосередньо в центрі міста, біля скверу ім. Богдана Хмельницького, протягом цих новорічних свят можна не тільки переглянути цей мультфільм, а й відвідати ще багато цікавинок. Зокрема, таких.

Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 438 | Теги: Чернігів, діти, Новий рік, мультфільм | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar