реклама партнерів:
Головна » 2015 » Січень » 30 » Міський голова: майбутнє Алеї Героїв потребує обговорення
17:59
Міський голова: майбутнє Алеї Героїв потребує обговорення
Міський голова: майбутнє Алеї Героїв потребує обговорення Питання про майбутнє Алеї Героїв у Чернігові, зокрема, встановлених там погрудь діячів радянської доби, потребує конструктивного обговорення.
Про це Чернігівський міський голова Олександр Соколов повідомив сьогодні під час спілкування з представниками ЗМІ після чергової сесії міськради, повідомляє Ірина Синельник.
Він, зокрема, підкреслив, що рішення про встановлення пам'ятників міська рада свого часу не приймала. Так, окремі пам'ятники встановлені на підставі постанов уряду (Ради Міністрів УРСР), тож до вирішення цього питання має долучитися принаймні ОДА.
"Це стосується міста, тому Чернігівська міська рада має брати участь у перемовинах та обговоренні питання", - наголосив О.Соколов.
Міський голова також вважає, що на сьогодні інформація про справи кожного із діячів, вшанованих на Алеї Героїв, потребує актуалізації, тим паче, що чернігівська громада не є одностайною у цьому питанні.
О.Соколов переконаний, що в будь-якому випадку рішення має враховувати думку громадськості та перебувати у правовому полі.Категорія: ПОЛІТИКА | Переглядів: 776 | Теги: Алея героїв, Олександр Соколов, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar