20:11 Молодіжні питання обговорили на Координаційній раді | |
![]() Насамперед, Леонід Сахневич привітав представників молодіжного руху області з державними святами та кращим з них вручив відзнаки ОДА за активну участь у реалізації молодіжної політики в області. Представники громадської організації «Март», центру тактичних навчань «Сота» та молодіжної організації «Чернігів Європейський» розповіли присутнім про напрямки діяльності, проведені заходи з підвищення національної свідомості серед молоді. Департамент сім’ї, молоді та спорту ОДА розпочав роботу у напрямку підготовки обласної державної цільової соціальної програми «Молодь Чернігівщини» на 2016-2020 роки. Розроблятиметься вона на основі державної програми, метою якої є створення сприятливих умов для розвитку і самореалізації української молоді, формування патріота і громадянина. Основні зусилля будуть сконцентровані на шести напрямках: • неформальна освіта; • зайнятість молоді; • житло для молоді; • здоровий спосіб життя; • громадянськість та патріотизм; • партнерська підтримка молоді тимчасово окупованих територій та з числа вимушених мігрантів. Реалізація проектів за цими напрямками передбачає оновлення механізму молодіжної політики в Україні. Ознайомитись з концепцією програми можна на сайті Міністерства молоді та спорту України. До 1 вересня проект державної програми буде поданий до Кабінету Міністрів України на затвердження. А поки що, Департамент сім’ї, молоді та спорту ОДА запросив представників молодіжних організацій активно вносити пропозиції до обласної програми. У ході діалогу з громадськими молодіжними лідерами, Леонід Сахневич запропонував втілити в життя ідею створення культурно-розважального центру для молоді на базі кінотеатру Щорса. В орендованій на безоплатній основі залі кінотеатру, на його думку, можливо проводити різноманітні заходи, зібрання, засідання «круглих столі», семінари, а також переглядати кінострічки, організовувати роботу майстер-класів тощо. Для реалізації задуманого, молодіжним організація потрібно підготувати проект та подати його до облдержадміністрації. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації ![]() | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |