реклама партнерів:
Головна » 2019 » Лютий » 18 » На Чернігівщині провели масштабні тактичні навчання з бойовою стрільбою
18:21
На Чернігівщині провели масштабні тактичні навчання з бойовою стрільбою
На Чернігівщині провели масштабні тактичні навчання з бойовою стрільбою Військовослужбовці однієї з танкових бригад ЗСУ взяли участь у масштабних тактичних навчаннях з бойовою стрільбою, які проходили на одному з полігонів Чернігівської області.
У визначений час, війська почали висуватися з вихідного району для наступу на рубіж для переходу в атаку. Дії танкових військ при розгортанні підтримувала армійська авіація. На максимально можливій швидкості підрозділи пройшли складну пересічену місцевість та почали атаку передових сил противника.
На одному з етапів навчання відпрацьовувалися питання вводу в бій резервів батальйону та розгортання їх у бойові порядки.
Евакуацію “підбитої” техніки з поля бою проводили підрозділи технічного забезпечення. За наказом з командно-спостережного пункту, для нарощування зусиль на напрямку головного удару, було введено в бій другий ешелон.
Після виконання подальшого завдання, бригада перейшла до оборони. Батальйони вели оборонний бій з противником силами танкових та механізованих підрозділів.
Мета навчання досягнута – бригада готова до виконання завдань за призначенням.

За інформацією ПанорамаКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 537 | Теги: ЗСУ, Чернігівщина, військові навчання | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar