реклама партнерів:
Головна » 2018 » Жовтень » 17 » На «Золотому березі» розчищають русло Десни та укріплюють берегову лінію
15:45
На «Золотому березі» розчищають русло Десни та укріплюють берегову лінію
На «Золотому березі» розчищають русло Десни та укріплюють берегову лінію З метою покращення екологічного стану річки Десна та поліпшення умов літнього відпочинку населення, на міському пляжі почали розчищати русло та укріплювати берег, інформує Деснянське басейнове управління водних ресурсів.

Роботи проводяться на замовлення Управління ЖКГ Чернігівської міськради, за погодженням сектору Держводагентства у Чернігівській області.

Розчищення русла виконується за допомогою земснарядів. Увесь пісок використовується для укріплення берегової лінії шляхом намиву його на правий берег Десни. Для захисту берегової лінії від руйнації та закріплення гідронамиву на початку відведеної для проведення робіт ділянки побудовано берегову шпору із каменю.

Всі ці заходи допоможуть захистити міський пляж від розмиву, що зробить його більш безпечним для відвідувачів. Роботи планують закінчити до початку грудня.

Довідково:
Русло ріки Десна в межах Чернігова нестійке, звивисте, утворює багато обмілин, кіс та перекатів. Ширина русла ріки Десна на цій ділянці коливається від 130 до 200 метрів, глибина – від 1,5 до 3 метрів, а швидкість течії води змінюється від 0,4 до 1,0 м/с.Категорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 673 | Теги: земснаряд, Золотий пляж, Десна | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar