12:41 Національний заповідник «Чернігів стародавній» у школі… | |
![]() У рамках проекту наукові співробітники музейного закладу розповідають дітям про архітектурні споруди міста, історію Чернігова, виставкову діяльність заповідника та його фондові колекції. Цього року загальноосвітня школа № 34 першою запросила науковців до себе в гості. Протягом тижня дітям читали лекції на історичну тематику, зокрема, про українських гетьманів. 14 лютого у школу завітало кілька наукових співробітників щоб не лише розповісти юнакам та дівчатам про минуле нашого міста, продемонструвати їм нові видання заповідника, а також організувати міні-виставку. Експонати з фондових збірок представляли: старший науковий співробітник Тетяна Новик, молодші наукові співробітники Андрій Глухенький, Інна Непотенко та Олександр Литовченко. Діти з цікавістю слухали науковців та ознайомлювалися з музейними предметами. До речі, Національний заповідник «Чернігів стародавній» вже не вперше завітав у школу № 34, у музейників з освітянами налагодилося тісне співробітництво. Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» готовий до подальшої співпраці з навчальними закладами міста та радо відгукнеться на запрошення. | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |