реклама партнерів:
Головна » 2019 » Лютий » 15 » Національний заповідник «Чернігів стародавній» у школі…
12:41
Національний заповідник «Чернігів стародавній» у школі…
Національний заповідник «Чернігів стародавній» у школі… Вже кілька років успішно діє проект «День заповідника у школі». Його завдання: знайомство школярів із діяльністю Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній», виховання у дітей любові до рідного краю, інформує сайт "Чернігів стародавній".

У рамках проекту наукові співробітники музейного закладу розповідають дітям про архітектурні споруди міста, історію Чернігова, виставкову діяльність заповідника та його фондові колекції.

Цього року загальноосвітня школа № 34 першою запросила науковців до себе в гості. Протягом тижня дітям читали лекції на історичну тематику, зокрема, про українських гетьманів.

14 лютого у школу завітало кілька наукових співробітників щоб не лише розповісти юнакам та дівчатам про минуле нашого міста, продемонструвати їм нові видання заповідника, а також організувати міні-виставку. Експонати з фондових збірок представляли: старший науковий співробітник Тетяна Новик, молодші наукові співробітники Андрій Глухенький, Інна Непотенко та Олександр Литовченко. Діти з цікавістю слухали науковців та ознайомлювалися з музейними предметами.

До речі, Національний заповідник «Чернігів стародавній» вже не вперше завітав у школу № 34, у музейників з освітянами налагодилося тісне співробітництво.

Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» готовий до подальшої співпраці з навчальними закладами міста та радо відгукнеться на запрошення.Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 540 | Теги: лекції, Чернігів стародавній, школа | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar