18:27 Народний депутат Антон Поляков вийшов із партії «Слуга народу» | |
![]() «Подав сьогодні заяву про вихід із партії СН. Насправді це вже просто формальність для мене, але потрібно було це зробити. Я не можу бути в партії, де є кнопкодави, порохоботи, любителі рішалова і керівники, які в цьому замішані і все це покривають», – зазначив депутат. Він зазначив, що йшов у політику для «боротьби зі старим режимом, а не для того, щоб стати його послідовником». 15 листопада фракція «Слуги народу» ухвалила рішення про його виключення «за порушення домовленостей щодо спільної позиції з тих питань, за якими фракція виробила спільну позицію». Офіційно про його виключення оголосив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков 3 грудня. | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |