реклама партнерів:
Головна » 2015 » Січень » 27 » Народний Рух про відсутність кадрових змін на Чернігівщині
19:05
Народний Рух про відсутність кадрових змін на Чернігівщині
Народний Рух про відсутність кадрових змін на Чернігівщині Рада Чернігівської обласної організації Народного Руху України з тривогою відзначає практично повну відсутність кадрових змін в обласній та районних державних адміністраціях, департаментах та управліннях. При владі лишаються всі корупціонери, хабарники, прихильники власної бездіяльності.
Прикро, що з позицій збереження при владі комуно-регіоналівської номенклатури виступає в.о. голови обласної державної адміністрації, представник ВО "Батьківщина" Сергій Журман.
Тривожно, що протягом чотирьох місяців в прикордонній області не призначено голову обласної державної адміністрації та його заступників.
В той же час навіть не намічені жодні структурні реформи в системі управління областю, а зусилля голови обласної ради Миколи Звєрєва по децентралізації влади блокуються чиновництвом.

Народний Рух переконаний: без заміни середньої ланки чиновництва і реформування управління територіями Революція Гідності приречена на поразку.

Ухвалено на засіданні ради Чернігівської обласної організації НРУ 25 січня 2015 рокуКатегорія: ПОЛІТИКА | Переглядів: 1105 | Теги: кадрові зміни, Політика, Народний Рух України, ВЛАДА | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar