реклама партнерів:
Головна » 2020 » Грудень » 6 » «Неоком»: якісний Інтернет у приватному секторі
09:28
«Неоком»: якісний Інтернет у приватному секторі
«Неоком»: якісний Інтернет у приватному секторі Довгий час швидкий і якісний Інтернет був привілеєм хіба що мешканців багатоповерхівок. Тоді як жителі приватного сектору Чернігова та його околиць змогли по-справжньому зануритися в світову мережу лише з приходом до їх осель Інтернет-компанії «Неоком».
Сьогодні фірма, яка прагне відповідати високим технологічним стандартам сучасних Інтернет-операторів і пропонує безлімітний високошвидкісний доступ до мережі, підтримує декілька незалежних магістральних каналів та постійно працює над удосконаленням інфраструктури, активно розширяється. А до 12 грудня триває акція із суттєвими знижками при підключенні нових абонентів у Чернігові (699 грн. замість стандартних 1200).
Водночас про саму фірму в Інтернеті відомостей не так вже й багато. Приводом до більш тісного знайомства стала новина щодо проведення «Неокомом» оптоволоконної лінії в село Петрушин, яке не зовсім «приміське», розташоване в стороні від головних доріг і до якого довелося прокладати магістральну лінію довжиною понад 10 кілометрів. А це вже серйозна заявка на подальше розширення.
Що являє собою сучасний «Неоком» (директор компанії Світлана Онищенко), чим живе – нам розповідає менеджер по роботі з клієнтами Олександра Борисова.

– Компанія «Неоком» була заснована у 2006 році завзятими спеціалістами, які на той час вже мали солідний досвід у сфері побудови та організації Інтернет-мереж. «Неоком» започатковувався як оператор, що обслуговує виключно юридичних осіб. Але вже у 2010-2011 роках компанія мала серед своїх абонентів і фізичних осіб. Інтернет у тих роках більше складався із локальної мережі. І якщо організувати такий тип підключення у багатоквартирному будинку відносно просто, то у приватному секторі це було дуже трудомістко та затратно. Саме тому керівництво компанії «Неоком» взялося за вирішення цієї проблеми за допомогою бездротового типу підключення AirMax: в Чернігові були встановлені базові станції, що охоплювали райони міста і давали можливість передавати сигнал до клієнтського обладнання, яке розміщувалось у зоні прямої видимості до найближчої із базових станцій. Плюси такої технології: організація інтернет-зв'язку у важкодоступних або віддалених районах міста, стабільна швидкість, якісне обладнання, яке витримує спеку та морози. Мінуси – висока ціна обладнання (і, відповідно, ціна підключення), певний вплив погодних умов на якість зв'язку, неможливість підключення у разі розташування абонента поза зоною покриття базової станції або відсутності прямої видимості до неї.
Протягом декількох років компанії вдалося успішно підключити не тільки більшу частину приватного сектору до Інтернету, але й організувати зв'язок у прилеглих до обласного центру селах. Паралельно компанія виконувала роботи з організації оптичного каналу за технологією FTTH, що забезпечувала більшу швидкість, ніж та, що пропонувалася по антені. Проте, технології удосконалюються дуже швидко і керівництво «Неокому» розпочало оптимізацію власних інтернет-мереж. Так, вже у 2013-2014 роках компанія почала активно будувати оптичну мережу у районі П’яти Кутів для підключення абонентів за допомогою технології GePON. Це деревоподібна мережа, яка дозволяє забезпечити стабільну швидкість до 100 Мбіт/с у кожного абонента. На відміну від AirMax, на якість зв'язку не впливають погодні умови, можливість підключення мають практично всі абоненти (навіть поза зоною покриття оптичної магістралі). А ще – невибагливе обладнання, просте у налаштуванні та обслуговуванні. З мінусів можна виділити те, що оптичне волокно, яке розміщується на електроопорах, можна випадково обірвати, та неможливість працювати з оптичним кабелем у мороз. Згодом була проведена повторна оптимізація обладнання, що дозволило запропонувати абонентам швидкість Інтернету понад 100 Мбіт/с, на яку вже сформувався чималий попит. На сьогодні «Неоком» має розвинену оптичну мережу по всьому місту та області.
Колектив компанії дуже дружній, оскільки люди з поганим характером надовго у нас не затримуються. Варто виділити неформальне відношення керівництва до своїх співробітників, дуже приємна й тепла атмосфера у колективі та відношення до клієнтів. Спілкування всередині фірми завжди легке та невимушене, адже серед співробітників немає поведінкової диференціації на «головного» та «підлеглого». Завжди можна отримати допомогу та підпримку від колег. Щодо клієнтів, то ми намагаємося зробити так, щоб у кожного з абонентів залишилися позитивні враження від компанії. Навіть якщо ситуація конфліктна, то наші співробітники завжди зможуть знайти компроміс.

Про підключення приміських сіл та подальші плани компанії – наступного разу.

Сергій ГОРОБЕЦЬКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1458 | Теги: Неоком, Чернігів, інтернет, Сергій Горобець | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar