реклама партнерів:
Головна » 2022 » May » 11 » Новий номер газети «Світ-інфо» – на її сайті
10:45
Новий номер газети «Світ-інфо» – на її сайті
Новий номер газети «Світ-інфо» – на її сайті Після більш як двомісячної перерви через війну, коли не працювали обласне видавництво «Десна» і структури пошти, відновлено випуск газет Чернігівщини – обласних, міських, районних. Видавництво працює, друкує газети, пошта доставляє їх передплатникам.
Вийшов 218-й номер, за 12 травня, Чернігівської обласної газети «Світ-інфо», яку понад 10 років видає її засновник і редактор Петро Антоненко.
Перші кілька сторінок номера – публікація «Війна: Росія напала на Україну». Це хроніка війни з першого її дня, 24 лютого, в тому числі по Чернігівщині.
Розвінчання тоталітарного комуністичного режиму СРСР – тема публікацій «Російські дєди – за Гітлера». Як теоретик російського фашизму став ідеологом путінського режиму», а також «Табуйований перепис-1937: похована правда про Голодомор». Цікаво, що ці публікації були підготовлені в газету ще до початку війни, але виявилися абсолютно актуальними.
В номері чергові публікації просвітницького проєкту «Батурин – Гетьманська столиця», інші матеріали з історії Чернігівщини, а також події в області, Україні і світі, літературно-мистецька панорама.

Продовжується передплата на газету «Світ-інфо» на 2022 рік, яку ведуть всі поштові відділення і листоноші області.
Новий номер – на сайті газети, де розміщені і всі номери газети за роки її виходу.
На цьому ж сайті і новий № 12 обласної літературно-мистецької газети «Струна», за 11 травня. Її вже другий рік теж видає Петро Антоненко. Обидві газети можна придбати в Чернігівському культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо» (вул, Шевченка, 9).
Адреса сайту «Світ-інфо» : http://svit11.wordpress.comКатегорія: ПОДІЇ | Переглядів: 908 | Теги: Газета, Петро Антоненко, Світ-інфо, Чернігівщина | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar