реклама партнерів:
Головна » 2019 » Грудень » 27 » Новорічна світлова інсталяція «2020» - справа рук чернігівських майстрів
15:09
Новорічна світлова інсталяція «2020» - справа рук чернігівських майстрів
Новорічна світлова інсталяція «2020» - справа рук чернігівських майстрів Новорічну світлову інсталяцію «2020», встановлену зараз на Алеї героїв, виготовили не де-небудь, а в Чернігові. Зробили її представники малого бізнесу.

Це те ж саме подружжя майстрів - Андрій Бокач та Валентина Мисник, яке в попередні роки придумало і зробило на замовлення міста велику світлову кулю для центральної площі, світлові фонтани для Алеї героїв, оригінальну ілюмінацію, якою зараз прикрашені у центрі Чернігова паркові ліхтарі і ще чимало сяючої краси. Придумують, проектують і виготовляють новорічні конструкції вони протягом чи не всього року.

Як розповіла заступниця начальника міського управління культури та туризму Катерина Литвин, поява інсталяції «2020» пов’язана, зокрема, з масовим інтересом до фотографування у місцях, які мають надзвичайно красивий вигляд.

При розробці стратегії розвитку туризму, для якої управління восени цього року збирало широке коло громадськості, учасники також говорили про доцільність збільшення у Чернігові кількості та різноманіття таких місць. До речі, така ж стилізована червона шапка на цій інсталяції є й на чернігівській брендованій зимовій поштовій марці, яку також випустили цього року.

Джерело: прес-служба Чернігівської міської радиКатегорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1869 | Теги: новий рік, 2020, Чернігів, святкова інсталяція | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar