реклама партнерів:
Офіційне відкриття скейт-парку для прихильників активного відпочинку - 6 Вересня 2020 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2020 » Вересень » 6 » Офіційне відкриття скейт-парку для прихильників активного відпочинку
21:38
Офіційне відкриття скейт-парку для прихильників активного відпочинку
Офіційне відкриття скейт-парку для прихильників активного відпочинку У Чернігові сьогодні, 6 вересня, офіційно відкрили скейт-парк, що у сквері навпроти ЦУМу. Це два майданчики, де можна займатися екстремальними видами спорту: кататися на скейтбордах, самокатах, роликах і BMX-велосипедах. Ці види спорту з кожним роком знаходять все більшу кількість прихильників серед дітей та молоді. І наше місто не є виключенням. Сучасний скейт-парк стане не лише осередком сучасної молодіжної субкультури, а й простором для прихильників здорового способу життя.

Урочистості відбулися за участю чернігівського міського голови Владислава Атрошенка. Він привітав усіх присутніх з відкриттям скейт-парку, який так давно вже всі очікували.

- Я думаю, що скейт-парк ми зробили не поганий, сподіваюсь, він вам подобається. У майбутньому ми зробимо ще кілька таких схожих локацій. Зараз для цього розглядаємо мікрорайон Масани, Березовий гай. Цей скейт-парк побудований за кошти платників податків - ваших батьків. Тож хочу попросити вас, щоб ви його берегли, каталися вже тільки тут і більше не пошкоджували міську інфраструктуру. Також хочу подякувати усім, хто в цьому брав участь: і підрядників, і проєктантів, - сказав міський голова.

Будівництво скейт-парку - це дворічний проєкт. Загальна його вартість - 5,6 млн грн. Зараз вже витрачено - 4 млн грн. Залишилося зробити огородження, лави та освітлення. Хоча вже зараз його можна використовувати, - додав Владислав Атрошенко.

Джерело: прес-служба Чернігівської міської ради


Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 725 | Теги: Скейт-майданчик, Чернігів, Владислав Атрошенко | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar