реклама партнерів:
Головна » 2023 » Січень » 23 » Окупанти продовжують обстрілювати населені пункти прикордоння Чернігівщини та Сумщини
18:21
Окупанти продовжують обстрілювати населені пункти прикордоння Чернігівщини та Сумщини
Окупанти продовжують обстрілювати населені пункти прикордоння Чернігівщини та Сумщини Окупанти продовжують обстрілювати населені пункти прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів та артилерії.
З 13:15 до 15:00 повідомили про 19 приходів, ймовірно з САУ, в районі н.п. Михальчина Слобода. Втрат серед о/с та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформації не надходило.
З 14:00 до 14:17 надійшла інформація про 15 приходи, попередньо з міномету 120 мм, в районі н.п. Сопич. Втрат серед о/с та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.
З 13:40 до 14:36 надійшла інформація про 12 приходів, ймовірно з міномету 120 мм, в районі н.п. Бучки. Втрат серед о/с та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформації не надходило.
З 13:40 до 14:40 повідомили про 22 приходи, ймовірно з міномету 120 мм, в район Ур. Чорти. Втрат серед о/с та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформації не надходило.
З 15:00 до 15:20 повідомили про 14 приходів, попередньо з міномету 120 мм, в районі н.п. Студенок. Втрат серед о/с та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.
З 15:20 до 15:35 надійшла інформація про 10 приходів, ймовірно ствольна артилерія, в районі н.п. Кучерівка. Втрат серед о/с та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ Центру екстренної допомоги в н.п. Кучерівка є жертви. Дані уточнюються.

Джерело: Оперативне командування "Північ"



Категорія: РІЗНЕ | Переглядів: 1082 | Теги: остріл, Чернігівщина, Кордон, Сумщинна | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.



Всього коментарів: 0
avatar