реклама партнерів:
Головна » 2022 » Жовтень » 3 » Олександр Ломако обіцяє повернутися до проекту встановлення пам‘ятника святим Михайлу та Федору
18:22
Олександр Ломако обіцяє повернутися до проекту встановлення пам‘ятника святим Михайлу та Федору
Олександр Ломако обіцяє повернутися до проекту встановлення пам‘ятника святим Михайлу та Федору Сьогодні 30-та річниця відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина Федора.
Вони є символами патріотизму, мужності та спротиву Орді. Вони відмовилися виконувати принизливі умови ритуалу та присягати Батию, за що були страчені. Церква канонізувала їх, мощі святих були в Спасо-Преображенському соборі, але в 1572 році їх перевезли в москву. Потрібно буде вимагати повернути в рамках репарацій після війни.
Храм Михайла та Федора - один із найкрасивіших в Чернігові. Збудований в 1806 році, він кілька разів перебудовувався та змінював вигляд. В радянський час до війни тут був спортзал, а після - склад. 3 жовтня 1992 року храм відновили, він належить до ПЦУ, приймаючи віруючих та залишаючись однією зі святинь Чернігова. В церкві чудовий світлий настоятель - отець Олег Сіренко.
Храм має чудове розташування - на березі річки Стрижень, в пішій доступності Дитинець та міський парк. Поруч - красива зелена зона. До війни ми розглядали переспективи її реконструкції та обговорювали з громадою встановлення пам‘ятника святим Михайлу та Федору. Його проект вже давно розробив Геннадій Єршов. Обов‘язково повернемося до цих проектів!

Олександр ЛомакоКатегорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1161 | Теги: Михайло і Федір, Чернігів, Олександр Ломако, пам'ятник | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar