реклама партнерів:
Головна » 2019 » Серпень » 29 » Перший голова Руху в Чернігові Валерій Сарана почесний громадянин міста
09:49
Перший голова Руху в Чернігові Валерій Сарана почесний громадянин міста
Перший голова Руху в Чернігові Валерій Сарана почесний громадянин міста Сьогодні, 29 серпня, на сесії Чернігівської міської ради трьом видатним нашим землякам Олені Костевич, Валерію Сарані та Володимиру Коваленку присвоєно звання «Почесний громадянин міста Чернігова».
За це рішення проголосували 35 депутатів (один обранець не голосував).

Олена Костевич – спортсменка штатної збірної команди України з кульової стрільби, неодноразова Олімпійська чемпіонка, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу та Європи, «Заслужений майстер спорту України». Звання отримала за видатні заслуги у галузі спорту та сприяння просуванню позитивного іміджу міста Чернігова в Україні та за кордоном.

Валерій Сарана – державний і громадський діяч, перший голова Чернігівської краєвої організації Народного Руху України (1990–1992), заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації з гуманітарних питань (1992–1994).
Звання отримав (посмертно) – за видатні заслуги у галузі культури, укріплення демократії та захисту прав людини і громадянина.

Володимир Коваленко – кандидат історичних наук, археолог, «Заслужений працівник народної освіти України».
Звання отримав (посмертно) – за видатні заслуги у галузі науки і освіти та сприяння просуванню позитивного іміджу міста Чернігова в Україні та за кордоном.Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 652 | Теги: Чернігів, почесний громадянин, Валерій Сарана, Костевич, Рух, Коваленко | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar