реклама партнерів:
Головна » 2021 » Червень » 12 » Під Черніговом вимагають повернути пасовище
21:05
Під Черніговом вимагають повернути пасовище
Під Черніговом вимагають повернути пасовище Біля Новоселівки, що під Черніговом, на шляху в напрямку Новгорода-Сіверського, місцеві мешканці перекрили автомобільну трасу міжнародного значення, повідомляє "Голос України".

Вони протестували проти незаконного, за їхнім твердженням, розподілу землі. Акція тривала під гаслом «Поверніть землю під пасовище!». Йдеться про те, що місцева влада забрала 11 га, виділивши навзамін 14 га у такому заболоченому місці, що й корови грузнуть. Натомість сільська влада стверджує, що інформація протестувальників не відповідає дійсності, й розподіл здійснено в рамках закону. Демонстранти пропускали автомобілі, які везли людей у лікарню.

Акція тривала майже годину без порушень громадського порядку. Поліція у перебіг подій не втручалася. Зрештою, протестувальники і представники влади домовилися провести перемовини для врегулювання конфліктної ситуації.

Василь ЧепурнийКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1842 | Теги: перекриття дороги, Новоселівка, протест, пасовище | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar