реклама партнерів:
Головна » 2015 » Жовтень » 5 » Підкуп виборців у Чернігові. Відео
18:58
Підкуп виборців у Чернігові. Відео
Підкуп виборців у Чернігові. Відео Сьогодні в Чернігів вернувся Радянський Союз: чергу пенсіонери займали з ночі біля приміщення Пенсійного фонду по проспекту Миру. Займали, щоб отримати довідку для отримання грошей. Все по-радянськи: "бєз бумажкі - ти букашка, а с бумажкай - чєлавєк".

Як відомо, напередодні виборів міський голова Олександр Соколов, дуже бажаючи вчергове стати міським головою, вирішив кошти міського бюджету, отримані внаслідок децентралізації, роздати бідним.

По 500 гривень. Вони цими грошима не наїдяться, але за Соколова проголосувати можуть. Бо не тямлять, що ці гроші краще пустити на розвиток міста - наприклад, на закупівлю тролейбусів, яких не вистачає, чи на ті ж тротуари, щоб пенсіонери не спотикалися, чи на освітлення міста, яке традиційно у Соколова темне... Ні, треба проїсти... Я ж кажу - Радянський Союз!

А яка ще може бути філософія в останнього першого секретаря обкому комсомолу, який 13 років розкрадає Чернігів, а дурні і бідні його знову вибирають? Але цього разу фокус не пройде! Міським головою Соколов уже не буде! 500 гривень не допоможуть!

Наум СОКОЛІК, Сіверщина
Відео: Чернігівський монітор
Фото: Андрія Терещенка


Категорія: ПОЛІТИКА | Переглядів: 698 | Теги: місцеві вибори 2015, Чернігів, підкуп виборців | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar