реклама партнерів:
Головна » 2015 » Січень » 22 » Погляд на сучасний світ: японська фотографія з 1970-х років до наших днів
20:19
Погляд на сучасний світ: японська фотографія з 1970-х років до наших днів
Погляд на сучасний світ: японська фотографія з 1970-х років до наших днів У рамках культурного обміну між Україною та Японією 23 січня о 14.00 у Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, на Валу) відбудеться відкриття фотовиставки «Погляд на сучасний світ: японська фотографія з 1970-х років до наших днів».
Вона надана Посольством Японії в Україні і Японською Фундацією — організацією, яка була заснована у 1972 році з метою сприяння міжнародному взаєморозумінню через культурний обмін. Японська Фундація проводить багато програм у різноманітних напрямках, підтримуючи міжнародний діалог через мистецький та культурний обмін, сприяючи викладанню японської мови за кордоном і підтримуючи японознавство та інтелектуальний обмін.
З метою поліпшення розуміння японського мистецтва та культури за допомогою візуального мистецтва Японська Фундація співпрацює з іноземними музеями у сфері організації виставок традиційного і сучасного мистецтва. На сьогодні більше 20 виставок знаходяться у різних куточках світу, а відгуки глядачів дуже позитивні.
У 2012 році започаткована співпраця Національного заповідника «Чернігів стародавній» з Посольством Японії в Україні і Японською Фундацією. Вперше у Чернігові була представлена виставка сучасного декоративно-ужиткового японського мистецтва, яка користувалася значним успіхом у шанувальників мистецтва.
Відтак, співпраця продовжується. Фотовиставка «Погляд на сучасний світ: японська фотографія з 1970-х років до наших днів» приїхала до Чернігова з Киргизії, і в Україні вона перебуватиме лише в нашому місті, а далі її шлях пролягає до Словенії.
У рамках міжнародного турне ця виставка побувала у Китаї, Малайзії, Монголії, США, Чилі, Німеччині, країнах Центральної Америки, Австралії, Єгипті, Італії, Новій Зеландії, Індонезії та інших державах світу.
Фотовиставка поділена на дві секції. Перша — «Суспільство, що змінюється», фокусується на людях, як представниках суспільства.
Друга — «Ландшафти, що змінюються», відображає міста, передмістя та природу. Через цей унікальний погляд фотографів на суспільство та ландшафти глядачі краще зрозуміють ті різноманітні зміни, які відбулися у Японії між періодом швидкого економічного зростання та початком ХХІ-о століття.
Виставка «Погляд на сучасний світ: японська фотографія з 1970-х до наших часів» — це загальний огляд розмаїття фотографічного вираження, яке виникає в Японії з 1970-х років. Вона складається з 76 фоторобіт, створених 23 японськими фотомайстрами.

Джерело: «Чернігів стародавній».Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 885 | Теги: Чернігів стародавній, Японія, фотографія | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar