реклама партнерів:
Позиція Міносвіти щодо призначення директора школи № 35 м. Чернігова - 17 Січня 2015 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2015 » Січень » 17 » Позиція Міносвіти щодо призначення директора школи № 35 м. Чернігова
19:31
Позиція Міносвіти щодо призначення директора школи № 35 м. Чернігова
Позиція Міносвіти щодо призначення директора школи № 35 м. Чернігова До Міністерства освіти і науки України надходять звернення громадян, обурених призначенням місцевою владою директором школи № 35 м. Чернігова Людмили Скоробагатько, інформує прес-служба Міносвіти.
З огляду на її поведінку та публічну позицію в період Революції гідності, Міністерство вважає призначення вказаної особи на посаду керівника навчального закладу неправильним і невиваженим рішенням, до того ж здійсненим без урахування думки громади.
Такі вчинки є несумісними з моральними приписами, передбаченими статтями 50 та 56 Закону України «Про освіту», статтею 24 Закону України «Про загальну середню освіту». Зазначені статті покладають на педагога у числі інших обов’язок своєю поведінкою, настановами та діями бути прикладом для виховання в учнях поваги до своєї країни, її історії та високих моральних цінностей.
Міністерство освіти і науки направило відповідного листа щодо цього призначення Чернігівському міському голові.

Категорія: ПОЛІТИКА | Переглядів: 810 | Теги: Людмила Скоробагатько, освіта, бандерлоги | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar