реклама партнерів:
Головна » 2019 » Лютий » 9 » Презентація книги сучасного ідеолога українського націоналізму Віктора Рога «Ієрархія національних пріоритетів»
10:16
Презентація книги сучасного ідеолога українського націоналізму Віктора Рога «Ієрархія національних пріоритетів»
Презентація книги сучасного ідеолога українського націоналізму Віктора Рога «Ієрархія національних пріоритетів» 13 лютого, середа, о 12.00 у КМЦ «Інтермеццо» відбудеться презентація книги журналіста, письменника, сучасного ідеолога українського націоналізму Віктора Рога «Ієрархія національних пріоритетів».
Вона складається з матеріалів, репортажів та інтерв’ю за період з 1991 по 2018 рік. Всі вони були зібрані для книги і опрацьовані автором протягом шести місяців.

Зі слів автора, дана книга насамперед про українсько-російські відносини. А ще вона про Україну, про її національну перспективу, а також про національні пріоритети, про шлях становлення і розбудови нашої нації. Отже, дана книга для всіх тих, кому небайдуже сьогодення і майбутнє України.

Головну ідею Віктор Рог визначив словами: вірити, діяти, перемагати. Їх зміст полягає в тому, що потрібно вибудовувати гідну державу, визволити Україну від окупантів та обстоювати національні інтереси. Дана книга є знаковою і представляє собою опис подій і роздуми автора, викладені у хронологічному порядку. Деякі з них є пророчими, оскільки те, що було написано ним ще у 1991 році, отримало своє підтвердження у загарбницьких діях Росії, починаючи з 2014 року по теперішній час.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Віктор Олександрович Рог — громадсько-політичний діяч. Головний редактор тижневика ОУН (б) «Шлях перемоги» (з 2009). Також видавець, журналіст, громадський діяч, публіцист. Один із лідерів бандерівського середовища в Україні.
Віце-президент історичного клубу «Холодний Яр». Координатор видавничого проекту «Українська військова мемуаристика».
Заступник директора Центру національного відродження імені Степана Бандери.

Олександр ЯСЕНЧУК, тел.. (063) 236-18-03Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 166 | Теги: презентація книги, Чернігів, Віктор Рог, український націоналізм | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar