реклама партнерів:
Головна » 2015 » Січень » 22 » При облдержадміністрації створено нову Громадську раду
19:09
При облдержадміністрації створено нову Громадську раду
При облдержадміністрації створено нову Громадську раду 173 інститути громадянського суспільства увійшли до нового складу Громадської ради при облдержадміністрації. Заявки приймалися ініціативною групою до 12 січня включно. Загалом документи подали 177 громадських організацій, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністраці.
На зборах зареєструвалися 162-а представники інститутів громадянського суспільства. Одинадцять представників, як і вимагалося, письмово повідомили про неможливість взяти участь в Установчих зборах, чотири — письмово не повідомили про відсутність.
Після довгих обговорень учасники зборів проголосували за включення до складу нової Громадської ради 173-ох ІГС, за виключенням 4-ох відсутніх.
Збори розпочалися з хвилини мовчання за усіма полеглими на сході України.
З вітальним словом виступив в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман. Він подякував присутнім за активну громадянську позицію та небайдужість до проблем суспільства. Адже це дуже важливо і особливо потрібно у такий складний для нашої держави час.
— Перед усім, хочу запевнити, що я особисто, як виконувач обов’язків голови облдержадміністрації, та всі структурні підрозділи виконавчої влади в області відкриті і готові до відвертого діалогу з громадськістю. Ми завжди готові прислухатися до конструктивної критики і виважених пропозицій, готові спільно розв’язувати проблеми, які постають сьогодні в області, — наголосив Сергій Журман.
Для ведення Установчих зборів було обрано Миколу Богдана, голову Федерації профспілкових організацій області.
На засіданні визначено лічильну комісію, заслухано інформацію про роботу попереднього складу Громадської ради. Також створено робочу групу з підготовки проекту Положення про Громадську раду при Чернігівській ОДА та 1-го її засідання. Таким чином, після довготривалого обговорення та вирішення робочих питань, 1-ше засідання нового складу Громадської ради призначено на 11 лютого.Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 1091 | Теги: Чернігівщина, громадскість, громадська рада | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar