07:03 Прилуки. Дещо про позбавлення радянських та російських назв | |
![]() Не розумію потреби перейменовувати і вулицю Руську. Вивчаймо історію: Руська - це не Російська. руська - це наша, українська, бо ми - русичі, а не кацапи! Дивно виглядає у переліку і Ковалівська. Та й Миколаївська і Костянтинівська - хіба що вони названі на честь царя і його брата - великого князя? Але ж Петропавлівська та Михайлівська - вже ж точно не на честь царів? А ще мене здивувала присутність у комісії по перейменуванню Анатолія Лісовецького - колишнього другого секретаря міськкому комуністів: ото він наперейменовує вам! Взагалі ж, я, звісно, не знаю топоніміки та історії Прилук достатньо, тому раджу прилуцькій комісії прочитати книги вашого земляка Вихтара Моренця - там знайдете багато імен, достойних увічнення в назвах вулиць! Василь Чепурний | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |