реклама партнерів:
Головна » 2016 » Серпень » 26 » Про обстановку на кордоні Чернігівщини
21:53
Про обстановку на кордоні Чернігівщини
Про обстановку на кордоні Чернігівщини Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, у пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Про це повідомляє підполковник Олександр ДУДКО − помічник начальника прикордонного загону.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 18,6 тис. осіб та 2,5 тис. транспортних засобів, таким чином за добу зафіксовано збільшення пасажирського потоку на 10%. Через державний кордон не пропущено 9 громадян, в тому числі 5 громадян Росії.

До адміністративної відповідальності за порушення прикордонного режиму та порушення правил перебування іноземних громадян та осіб без громадянства в Україні притягнуто 6 особи, на яких накладено штраф 1445 гривень.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 561 | Теги: Чернігівщина, кордон | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar