реклама партнерів:
Головна » 2015 » Січень » 9 » Процес реабілітації жертв сталінських репресій триває і сьогодні
08:04
Процес реабілітації жертв сталінських репресій триває і сьогодні
Процес реабілітації жертв сталінських репресій триває і сьогодні У 2014 році прокуратурою Чернігівської області за зверненнями громадян і громадських організацій перевірено архівні кримінальні справи стосовно громадян, засуджених за різні злочини у 30-х роках минулого століття, і виявлено 9 осіб, які підпадають під дію Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні», повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.
Цей закон діє з 1991 року і покладає на органи прокуратури обов’язок вивчати архівні кримінальні справи людей, які були засуджені в роки сталінських репресій, і вживати заходи для реабілітації тих, хто постраждав безвинно.
Хоч найбільш активно цей процес проходив у перші роки після прийняття закону, запити про реабілітацію продовжують надходити і досі. Заходи з реабілітації вживатимуться і надалі — поки будуть надходити такі звернення.
Офіційний документ про реабілітацію особи як жертви політичних репресій надається родичам репресованого, інформація про реабілітацію — також і організаціям, які займаються увічненням пам’яті.Категорія: РІЗНЕ | Переглядів: 645 | Теги: сталінські репресії, Чернігівщина, прокуратура | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar