реклама партнерів:
Головна » 2023 » Листопад » 14 » Радикали і провокатори
22:04
Радикали і провокатори
Радикали і провокатори Радикали завжди викликали у мене підозри - ще від часів університетських, коли таким виглядав Дмитро Корчинський.
Або коли на зібранні чернігівського товариства української мови імені Т.Шевченка був виступ про українську музику Олега Васюти - то із радикальними списами зразка "пролити кров", "на ножі" і т.п. висвітився Яків Мостепан - видатний угеесівець. Я заладив конфлікт, порадивши Якову проливати кров не для удобрення квітників біля обкому партії (О.Васюта був на той час інструктором обкому компартії - це 1989 чи 1990 рік), а заради України.
Ми знали, що мати радикала Мостепана - друкарка КГБ, але не надавали цьому значення. Захоплювали його емоційні і радикальні промови. Захопили навіть досвідченого Левка Лук'яненка, який зробив Мостепана головою обласної організації УГС.
І що ж? Провернулось колесо історії, Олег Васюта - багато чи мало, добре чи погано, але працював і працює на користь України, а де ж радикал- націоналіст Яків Мостепан? Кажуть, бачили у Німеччині. І видатний радикал-націоналіст говорить виключно німецькою і ...ахтунг, ахтунг! - російською.
Тому я не вірю радикалам - дуже часто це провокатори спецслужб. А що говорять вони красиво і правильно, аж дух захоплює - так і піп Гапон говорив красиво і правильно. Не вірю, навіть якщо говорять палко на захист української мови...

Василь ЧепурнийКатегорія: Погляд. Версії | Переглядів: 1039 | Теги: провокатори, радикали, Дмитро Корчинський, УГС | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar