реклама партнерів:
Головна » 2015 » Січень » 6 » Секретар селищної ради дозволив сам собі орендувати земельну ділянку
20:07
Секретар селищної ради дозволив сам собі орендувати земельну ділянку
Секретар селищної ради дозволив сам собі орендувати земельну ділянку Працівники УБОЗ УМВС України в Чернігівській області склали протокол про адміністративне корупційне правопорушення відносно секретаря однієї з селищних рад області, інформує СЗГ УМВС України в Чернігівській області.
Як повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області Валерій Бевзюк, працівниками УБОЗ УМВС України в Чернігівській області відповідно до ч. 1 ст. 172-7 КУпАП складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення, відносно секретаря однієї з селищних рад Чернігівської області, посадової особи органу місцевого самоврядування 5 категорії.
З’ясовано що, на пленарних засіданнях селищної ради 6 скликання одним із питань порядку денного було питання надання дозволу на оформлення права оренди земельної ділянки для городництва та на затвердження технічної документації із надання в оренду земельної ділянки на території селища посадовій особі даної селищної ради. По даному питанню депутати, які були присутні на засіданнях селищної ради одноголосно проголосували «за» та за результатами голосування було прийнято рішення згідно якого секретарю сільради було надано відповідний дозвіл.
В подальшому між селищною радою та даною особою було укладено договір оренди землі площею 0,0538 га строком на 49 років.
Беручи участь в голосуванні з вищевказаних питань, секретар селищної ради усвідомлював, що у його службовій діяльності виникає конфлікт інтересів, який полягає у суперечності між особистими інтересами, а саме у бажанні отримати собі в оренду земельну ділянку для городництва, та обов’язків секретаря селищної ради, які полягали в організації та підготовці сесії селищної ради, про який він не повідомив сесію селищної ради.
Таким чином, посадова особа не вжила заходів щодо не допущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів в її службовій діяльності та про наявність якого вона не повідомила у письмовій формі сесію сільської ради.
Невжиття заходів секретарем ради, щодо повідомлення про конфлікт інтересів призвело до порушень вимог п. 1, 2 ч. 1 ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та ч.1 ст. 12-1 Закону України від 07.06.2001 № 2493-III «Про службу в органах місцевого самоврядування», чим скоїв адміністративне корупційне правопорушення.
Протокол направлено на розгляд до районного суду Чернігівської області.

До уваги громадян!
Телефон довіри з питань боротьби з корупцією Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України – 097-220-31-16; електронна сторінка довіри - www.guboz.gov.ua/corrupt.htmlКатегорія: РІЗНЕ | Переглядів: 1130 | Теги: корупція, Чернігівщина, земельна ділянка | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar