реклама партнерів:
Головна » 2022 » Вересень » 19 » Сержант «Джон» разом із побратимами тримає оборону на Чернігівщині
17:46
Сержант «Джон» разом із побратимами тримає оборону на Чернігівщині
Сержант «Джон» разом із побратимами тримає оборону на Чернігівщині Уже понад 10 років сержант Євгеній на позивний «Джон» служить у Збройних Силах України. Нині він - командир бойової машини - командир відділення в одному з батальйонів військової частини оперативного командування «Північ». Разом із побратимами тримає оборону на Чернігівщині, однак подумки з тими, хто воює на сході та півдні.
- Хочу сказати велике дякую і нашим командирам, і генералам, і хлопцям та дівчатам… Їм зараз там всім важко. Ми бачимо, як вони всі швидко просуваються. Ми за них всіма руками і ногами, тримаємо кулаки.
Про оборону Чернігівської області, на захисті якої стоїть «Джон», говорить, що вони готові до ймовірної зустрічі противника. Бо, каже, відкидати можливі наступи та прориви не можна, завжди варто бути напоготові.
- Ми готуємося постійно: з бойової, тактичної підготовки, відпрацьовуємо різні маневри, - розповідає захисник, а також додає про моральний стан побратимів. - Бойовий дух – високий. Скажу більше, мої друзі, цивільні, були такими собі пацифістами, але коли ворог прийшов до їхнього дому, взяли до рук зброю і пішли воювати, захищати свою землю. Так само і ми всі тут чернігівські, а тому воюємо за свою землю, за свою родину, за дітей, за батьків.

Оперативне командування "Північ"Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1009 | Теги: Джон, ЗСУ, російсько-українська війна, Чернігівщина | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar