реклама партнерів:
Школа в Добрянці отримала подарунок від Народного Руху - 16 Лютого 2017 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2017 » Лютий » 16 » Школа в Добрянці отримала подарунок від Народного Руху
08:13
Школа в Добрянці отримала подарунок від Народного Руху
Школа в Добрянці отримала подарунок від Народного Руху Після сходу селища в Добрянці Ріпкинського району керівник юридичного департаменту Народного Руху України, член проводу обласної організації НРУ Максим Карманніков передав принтер для потреб школи.

Виступаючи на сході селища, Максим Карманніков від імені народного депутата Павла Кишкаря запевнив, що народний Рух буде й надалі допомагати Добрянці, як статегічно важливому селищу на кордоні з Росією. Зокрема, сам виступаючий, як юрист, готовий переіодично надвати безкоштовні юридичні консультації мешканцям селища. А питань у них багато - і щодо нарахування пенсій, і громадського транспорту, з яким у Добрянці великі проблеми, і створення об'єднаної територіальної громади, і відшкодування збитків потерпілим в дорожньо- транспортній пригоді.

Добрянським селищним головою нещодавно став Михайло Шабовта, обраний за підтримки Народного Руху. "Мешканці селища відзначають, що новий голова активно береться за роботу і тому допомагати тому, хто хоче позитивних змін - одне задоволення", - відзначив Максим Карманніков.

Прес-служба обласної організації Народного Руху УкраїниКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 670 | Теги: Максим Карманніков, Добрянка, Народний Рух | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar