реклама партнерів:
Головна » 2015 » Серпень » 1 » Схвалено проект положення про громадський бюджет у місті Чернігові
06:57
Схвалено проект положення про громадський бюджет у місті Чернігові
Схвалено проект положення про громадський бюджет у місті Чернігові Проект положення про громадський бюджет (бюджет участі) у місті Чернігові схвалено 31 липня на черговому засіданні робочої групи з питань розробки основних положень та принципів громадського (партисипаторного) бюджету в місті Чернігові.

Заступник начальника фінансового управління Чернігівської міської ради Олена Лисенко презентувала основні засади запровадження громадського бюджету (бюджету участі) у місті Чернігові та результати навчального візиту представників влади і громадськості до Республіки Польща 13-17 липня 2015 року в рамках проекту "Партиципаторний бюджет – можливості для підвищення громадської активності і встановлення належного партнерства з органами влади".

Заступник міського голови – начальник фінансового управління Віктор Бистров зауважив, що фінансових можливостей для втілення проектів громадян буде достатньо. Він також окреслив основні етапи втілення громадського бюджету. Зокрема, прийнято рішення про початок інформаційної компанії щодо бюджету участі вже у серпні цього року. Гасло кампанії – "Бюджет участі – реалізуй свою ідею!".

Міський голова Олександр Соколов, який узяв участь у засіданні робочої групи, висловив сподівання, що ідея громадського бюджету матиме підтримку серед депутатів міськради наступного скликання (саме вони прийматимуть бюджет 2016 року). "Всі мають розуміти, що це не одноразова акція. І це потрібно не одній людині, а всій громаді, або жителям окремого мікрорайону", - наголосив керівник обласного центру.

Проект положення про громадський бюджет (бюджет участі) у місті Чернігові рекомендовано для розгляду на засіданні виконавчого комітету та сесії міської ради

Як повідомлялося, проект "Партисипаторний бюджет – можливості для підвищення громадської активності і встановлення справжнього партнерства із органами влади" реалізується цього року Польсько-українською фундацією співпраці ПАУСІ у Чернігові, Черкасах і Полтаві.

Довідка:
Польсько-українська фундація співпраці ПАУСІ була заснована у 2005 році. Вона є правонаступником Польсько-американсько-української ініціативи про співпрацю, що спрямовувала свою діяльність на передачу Україні успішного досвіду Польщі у процесі переходу до ринкової економіки та розбудови демократичного громадянського суспільства.
На сьогодні місією фундації є розвиток спроможності України інтегруватися до європейських та євроатлантичних структур через запровадження європейського, у тому числі і польського досвіду, в Україні.

За інформацією фінансового управління міськрадиКатегорія: ЕКОНОМІКА | Переглядів: 1028 | Теги: громада, Чернігів, бюджет участі | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar