Провід Чернігівської обласної організації Народного Руху дав згоду на створення районної організації НРУ в Чернігівському районі та осередку в селі Южне Ічнянського. Також прийнято до лав Руху п'ятьох мешканців села Роїще Чернігівського району. Знаменно, що членом НРУ став і сільський голова Дмитро Шевченко.
Відтепер у Чернігівському районі є осередки партії у Олишівці, Смолині та Роїщі - відтак потреба утворення районної організації очевидна.
Провід обласної організації також обговорив інші внутріпартійні питання.