реклама партнерів:
Головна » 2015 » Серпень » 22 » Талалаївський район в очікуванні субвенції на добудову нової лікарні
12:05
Талалаївський район в очікуванні субвенції на добудову нової лікарні
Талалаївський район в очікуванні субвенції на добудову нової лікарні Голова облдержадміністрації Валерій Куліч побував з робочою поїздкою в Срібнянському і Талалаївському районах.

У Срібному виконував приємну місію – представив голову Срібнянської райдержадміністрації. На цю посаду призначили уродженку району Ніну Бондаренко, яка до цього одинадцять років очолювала у Срібному відділ кадрової роботи місцевої РДА. За освітою пані Бондаренко – вчитель, і понад шістнадцять років викладала у школі українську мову і літературу. Ця тендітна жінка заявила, що має багато планів, і першочергово шукатиме можливості, аби наповнити місцевий бюджет.
У Талалаївці на Валерія Куліча чекали жителі села Скороходове. Через видобуток газу на території села в колодязях зникла вода і люди просять допомогти з водопроводом. Своїх грошей їм не вистачає, а від видобутку газу з трьох свердловин село не отримує жодної копійки.

Весь район в очікуванні обіцяної субвенції в десять мільйонів гривень на добудову нової районної лікарні. Наразі чотири відділення лікарні знаходяться в приміщенні, яке ще вісімнадцять років тому визнали аварійним. Будівництво нової лікарні розпочалося ще у дев’яносто першому, але ніяк не завершується. Велика проблема лікарні ще й у відсутності фахівців. Наразі тут лише половина лікарів від потрібної кількості. В районі почали шукати кошти для закупівлі житла для медиків, аби сюди схотіли приїхати молоді спеціалісти.

Джерело: СіверцентрКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 867 | Теги: лікарня, субвенції, Талалаївка | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar