реклама партнерів:
Головна » 2019 » March » 16 » Туристичний сезон – 2019 у Чернігові стартує 30 квітня
11:22
Туристичний сезон – 2019 у Чернігові стартує 30 квітня
Туристичний сезон – 2019 у Чернігові стартує 30 квітня Про це повідомив під час звіту керівник міського управління культури та туризму Олександр Шевчук на нараді в міськраді. Він також зазначив, що на 30 квітня приурочене офіційне відкриття в Чернігові Туристично-інформаційного центру.

Олександр Шевчук розповів і про підсумки туристичного сезону минулого року. Він відзначився багатьма загальноміськими культурно-розважальними подіями. Серед них: «Чернігів-фест», масове святкування на День міста, Перша книжкова толока (14 жовтня).

Загалом у 2018 році управлінням культури та туризму проведено 61 захід.

У вересні минулого року було також презентовано результати аналізу ринку в’їзних туристів, який досліджувався на замовлення управління співробітниками кафедри маркетингу Чернігівського національного технологічного університету. Серед позитивних вражень: відремонтовані сквери, чистота міста, гостинність жителів, архітектура Чернігова.

За інформацією прес-служби міськради.Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 453 | Теги: туристичний сезон, Чернігів, архітектура | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar