реклама партнерів:
Головна » 2023 » Січень » 16 » У Чернігівській ОВА звільнено заступника - Дмитра Іванова
19:40
У Чернігівській ОВА звільнено заступника - Дмитра Іванова
У Чернігівській ОВА звільнено заступника - Дмитра Іванова Сьогодні я написав заяву на звільнення з посади заступника Голови Чернігівської ОДА.
Повідоми на сторінці facebook
"Хочу подякувати всім за плідну співпрацю та роботу. Вдячний всім тим, з ким довелося познайомитися та співпрацювати на благо нашої області та країни. Наша спільна робота не була марною та продовжиться", - зазначив чиновник.

Дмитро Іванов опікувався питаннями екології та економічного розвитку, у період бойових дій в області і до травня минулого року, а також і питаннями гуманітарної допомоги.
Начальник ОВА В’ячеслав Чаус сказав, що нині тривають погоджувальні процедури щодо звільнення Іванова. За його словами, це звільнення відбувається за згодою сторін.
"Я дякую Дмитру Іванову за плідну роботу. Він опікувався питаннями економічного розвитку, екології. А в період облоги Чернігова до травня, в тому числі, – й питаннями гуманітарної допомоги. Я хочу Дмитру подякувати і впевнений, що він стане чудовим командним гравцем у будь-яких інших проєктах".

1 вересня 2021 року Кабмін погодив кандидатуру Іванова на посаду заступника голови Чернігівської ОВА. Дмитро Іванов – депутат обласної ради від партії «Слуга народу», у минулому скликанні представляв партію «Батьківщина». Нині – голова комісії з економічного розвитку облради.Категорія: РІЗНЕ | Переглядів: 1311 | Теги: Чернігівська ОВА, Дмитро Іванов, гуманітарка, звільнення | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar